Kategoriler
Magazin

Acun Ilıcalı’nın zor anları!

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, dün akşam kendi kanalı TV8’de öğrenciler için dizüstü bilgisayar desteği için kampanya başlattı. Yayına ‘bağışçı’ diye bağlanan bir kadın ise gecenin olayı oldu.

BAĞIŞ YAPACAĞIM DİYE BAĞLANIP YARDIM İSTEDİ

Acun Ilıcalı’nın ‘Haydi Şimdi’ sloganı ile düzenlediği bağış gecesinde 100 bin lira üzerinde bağış yapanlar canlı yayına alındı. “Bağış yapacağım” diye canlı yayına bağlanan Ezgi Şenses, Ilıcalı’ya canlı yayında zor anlar yaşattı. Şenses, 2 çocuğu olduğunu ve onların da tabletinin olmadığını söyledi. Kendisini savunan kadın, “Başka türlü size ulaşamazdım Acun bey. O yüzden bağış yapacağım diyerek aradım. Benim çocuklarıma 2 bilgisayar istiyorum. Başka şansım yoktu” ifadelerini kullandı.

ACUN NE DİYECEĞİNİ BİLEMEDİ

Telefonda kadına ne diyeceğini bilemeyen Ilıcalı ise “Arkadaşlarımız telefon numaranı alsın bizzat senin bilgisayarını ben yollayacağım dedi. Acun Ilıcalı kadın telefonu kapattıktan sonra ise “Bizim insanımız zoru başarır. Üç aşamalı aramadan geçip bize ulaşmış, helal olsun” şeklinde konuştu.

7.5 MİLYON BAĞIŞ TOPLANDI

Öte yandan ünlü televizyoncunun düzenlediği gecede SMS ile bağış yapmak isteyenler ise EĞİTİM yazıp 2686’e mesaj atarak 10 TL bağışta bulundu. Gecenin sonunda Ilıcalı, 7.5 milyon lira bağış toplandığını açıkladı. Bu rakama SMS’ten gelen bağışlar dahil edilmedi.

 

 

 

 

Kategoriler
Magazin

Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı ile evlendiği için pişman mı? Flaş açıklama!

TV8’in sahibi ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı Haber Global’de yayınlanan Candaş Tolga Işık ile ‘Az Önce Konuştum’ programına konuk oldu. Burada Şeyma Subaşı ile evliliği hakkında da konuşan Ilıcalı kendisine yöneltilen ‘Subaşı ile evlendiği için pişman mı?’ sorusuna da yanıt verdi.


Ilıcalı Şeyma Subaşı ile evlendiği için hiç pişman olmadığını belirttiği açıklamasında, “Benim şöyle bir konum var; Çözümsüzlüğe gittiği zaman başka bir evreye geçmek zorunda kalıyorum. Şeyma ile de biz güzel bir birliktelik yaşadık. Fakat şunun altını da çizmek istiyorum ben şimdi İnsanların bunu başaramadığını gördükçe üzülüyorum. İki insan arasındaki duygusal bir şeylerin bitmesi yüksek gerilimli şeylerin yaşanmasına sebep değil bence. Duygusal olarak enerjimizi kaybettik, ayrılmaya karar verdik, dostça ayrıldık.” İfadelerini kullandı.

Göz önünde olduğum için göze batıyorum

Ilıcalı Şeyma Subaşı ile Melisa’nın iletişimine de vurgu yaptığı konuşmasında, “Melisa’nın üzerine titriyor. Şeyma ile 10 yıllık beraberliğim var. Bir şeyler yapmaya çalışıyordum ama beceremedim diyelim. Benim de onun da mutlu bir hayatı var şu anda. Özel hayatta çok göz önünde olduğum için göze de batıyorum. Bu benim için çok büyük bir dezavantaj”açıklamalarını yaptı.

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı 2017 yılında St. Tropez’de evlendi. 1 yıl 2 ay sonra ise çift tek celse de boşandı. Ünlü çiftin Melisa adında bir de kızları bulunuyor.