Kategoriler
Kültür Sanat

Amazon Prime Türkiye açıldı! Ücretsiz film ve dizi izleyebilirsiniz

Dünyaca ünlü teknoloji şirketi Amazon’un abonelik sistemi Amazon Prime, Türkiye’de kullanıma açtı. Kullanıcıya pek çok avantaj sağlayan Amazon Prime, ilk 30 gün boyunca ücretsiz film ve dizi izleme fırsatı da sağlıyor. Amozon’un ayrıcalıklarından faydalanmak isteyenler 7,90 TL ödeyerek platforma üye olabilirler.

Amozon prime avantajları:

İstanbul, Bursa, Kocaeli, Ankara, İzmir ve seçili diğer şehirlerde* minimum sipariş tutarı olmaksızın, geçerli ürünlerde kargo bedava, hem de ertesi gün teslimat avantajı sağlıyor.

Bedava oyunlar

Her ay özel oyun içi ganimetler, ücretsiz oyunlar, ücretsiz Twitch.tv aboneliği VE Amazon Prime’a dâhil olarak kullanıcıya sunuluyor.

Bedava dizi ve film

Amozon prime ile Clancy’s Jack Ryan, Good Omens, Modern Love ve The Marvelous Mrs. Maisel’i de içeren Amazon Original TV dizileri ücret ödemeden 30 gün boyunca izlenebilir. Ayrıca film ve belgesel gibi seçenekler de mevcut

Marka özel indirimleri

Ünlü markaların özel indirimlerinden faydalanılabilir.

Özel gün

Amazon yılın en büyük indirim günleri Prime Day’e özel indirim ve fırsatlarndan yararlanılabilir.

Kategoriler
Kültür Sanat

Masumlar Apartmanı saat kaçta başlayacak? Masumlar Apartmanı hangi kanalda? Oyuncu kadrosu kimlerden oluşuyor?

Yeni sezonda izleyici karşısına çıkacak olan Masumlar Apartmanı fragmanı ile ses getirdi. TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan dizinin ne zaman başlayacağı vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Masumlar Apartmanı bu akşam saat 20:00’da izleyici karşısına çıkacak. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi romanından uyarlanan dizinin gerçek hayattan esinlenerek yazıldığı ortaya çıktı.

Kadrolar neler?

Dizinin kadrosunda Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu, Ezgi Mola, Merve Dizdar, Alper Saldıran, Metin Coşkun, Esra Ruşan, Atilla Şendil, Emir Özden, Uğur Uzunel ve Gizem Katmer yer alıyor.

Masumlar apartmanı konusu ne?

Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci’nin hayatı (Farah Zeynep Abdullah), yaptığı bir kazayla değişecektir. İnci’nin karışacağı kazada onu Han (Birkan Sokullu) ve büyük sırlarla dolu ailesi beklemektedir. Han’ın yaşamı takıntılarla dolu olan ablaları Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben’in (Merve Dizdar) en büyük korkusu ise kardeşlerini kaybetmektir. “Aşk”, İnci ve Han’ın her şeye rağmen birbirlerinden kopmasına engel olacak mıdır?