Kategoriler
Gündem

İnstagram’a girilmiyor! 17 Eylül İnstagram erişim sorunu! İnstagram’a neden girilmiyor?

İnstagram’a erişim sorunu akşam saatlerinde başladı. İnstagram konu ile ilgili henüz bir açıklama yapmazken, kullanıcılar uygulamayı an itibariyle kullanamıyor.

İnstagram çöktü mü sorusu, akşam saatleri itibariyle devam ediyor. Akşam ortaya çıkan ve ağ hatası dolayısıyla gündeme geldiği düşünülen İnstagram çöktü mü soruları, bazı kullanıcıların cihazlarında etkisini göstermeye devam ediyor. Peki, Instagram çöktü mü? İşte, o bilgiler

İNSTAGRAM ÇÖKTÜ MÜ?

Ağ hatası ve bilinmeyen bir ağ hatası oluştu sorunu ile gündeme gelen İnstagram, çöktü mü sorusu ile karşı karşıya geldi. Anlık milyonlarca kişiyi serverlarında barındıran sosyal medya devi, konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmazken, kullanıcılar Twitter üzerinden uygulamaya giremediklerini dile getiriyor.

Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Instagram kullanıcılardan 2 dolar olmak üzere para isteyebilir!

Türkiye’de de milyonlarca kullanıcısı olan İnstagram flaş bir özellik ile kullanıcılarını şaşırtacak. İnstagram hakkında ortaya atılan iddialara göre, ana şirketi olan Facebook yeni bir patent aldı. Alınan patent nedeniyle instagramda kullanılan link verme özelliğinden 2 dolar talep edebilir.

Gönderilere link eklenebilecek

İnstagram kullanıcıların kendi paylaşımlarına link eklemesine izin veriyor diğer kullanıcıların da bu linklere tıklanmasını isteyenler, 2 dolar ödemek zorunda kalacaklar. Konu hakkında ise Mark Zuckerberg tarafından veya instagramdan resmi bir açıklama ise henüz gelmedi.

Kategoriler
Magazin

Serenay Sarıkaya açıkladı: Espri olarak yaptım!

Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya sevgilisi Cem Yılmaz’ın evinden çıkarken gazetecilere yakalandı. Burada kendisine sorulan soruları cevaplayan ünlü oyuncu, instagram hesabından paylaştığı bir gönderi hakkında da açıklamada bulundu.

Espiri yaptım

Sevgilisinden evinden çıkarak Etiler’deki bir kuaför salonuna geçen Sarıkaya, sosyal medyada paylaştığı “Anlat anlat heyecanlı oluyor.

Hakkımda bilinen yanlışları dinlerken ben” notlu fotoğrafı hakkında, gazetecilerin hakkında çıkan haberler için mi yaptığını sormasına cevap olarak, “Haberlere istinaden yapmadım, espri yaptım” ifadelerini kullandı. Güzel oyuncu özel hayatı ile ilgili sorulan soruları ise yanıtlamadı.

Bende insanım!

Serenay Sarıkaya daha önce sevgilisi Cem Yılmaz ile ayrıldığı yönünde haberler çıkması nedeniyle, “Yahu bir insanın bu kadar da üstüne gelinmez ki! Üstelik sonu gelmiyor, bitmiyor. Ne kolay oldu iftira atmak, sınır, etik, ahlak bilmeden saldırmak. Ben de bir insanım.” İfadelerini kullanarak paylaşımda bulunmuştu.