Kategoriler
Kültür Sanat

Aynı yarışmada ikinci skandal! Yarışmacıyı ağlattılar!

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı MasterChef Türkiye, dün akşam 57. bölümüyle ekrana geldi. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu için mavi ve kırmızı takımlar yarıştı. Dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takım ise bireysel dokunulmazlık oyununda mücadele etti. Tabağını yetiştiremeyen Tanya ile şef Mehmet Yalçınkaya arasında zor anlar yaşandı.

“STRESTEN YETİŞTİREMEDİM”

MasterChef bireysel dokunulmazlık oyununda yarışmacılardan, ünlü şef Danilo Zanna’nın tarifiyle vitello tonnato yemeğini yapmaları istendi. Yarışmacılar kendilerine verilen sürenin ardından tabaklarını şeflerin tadımına sundu. Ancak yarışmaya Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden katılan Tanya Kilitkayalı, yemeğini yetiştiremedi. Eksik tabakla şeflerin karşısına çıkan Tanya, “Planlama hatası yaptım ve yetiştiremedim. Aslında hepsini yaptım ve tabaklayamadım. Havyarı, kuşkonmazı koyamadım. Yanlışlık ve stresten yetiştiremedim” dedi.

ŞEFİN SÖZÜ AĞLATTI

Yarışmanın getirdiği eksik tabağı görünce kızan Mehmet Yalçınkaya ise “Ya hadi neyse Allah bize sabır versin. Şu anda sen git ya. Gerçekten al tabağın ve git” dedi. Tabağını alıp tezgahına giden Tanya ise gözyaşlarına hakim olamadı.

 

 

Kategoriler
Magazin

Survivor Yasin Obuz’un şarkısı kısa sürede 1.5 milyon izlendi.

2019 yılında Masterchef yarışmasına katılan Yasin Obuz ardından Survivor’a katılmıştı. Yarışmanın en çok sevilen isimlerinden olan Yasin ‘Ala’ ismini verdiği ilk şarkısını piyasaya sürdü.

Rap türünde yapılan şarkının klibi ise dün itibariyle dijital platformlarda gösterilmeye başlandı. Ünlü popçu Demet Akalın’ın tam not verdiği klip ve şarkı dinleyenlerin yoğun ilgisiyle karşılandı.

.

Rap şarkısı için Ağustos ayından bu yana çalışmaları yürüten Yasin Obuz’un klibinde Sercan Yıldırım, Cemal Can Cansever ve Aycan Yanaç yer aldı.

Şarkıyı Burak King’ten alan Yasin Obuz, ilk şarkısıyla bir günde 1.5 milyon izlenme sayısına ulaşmayı ve trendlere girmeyi başardı. Yasin Obuz şarkısının tanıtımını ise gerçekleştirdiği partiyle yaptı. Partiye katılan isimler ise takipçilerin dikkatli gözünden kaçmadı.

.

Yasin Obuz şarkısının tanıtım partisine MasterChef 2019 ve Survivor 2020 yarışmacılarını davet etti. MasterChef 2019 yarışmacıların tam kadro katıldığı partide Survivor 2020 programından eksikliklerin olduğu fark edildi.

Mert Öcal’ın yaptığı paylaşımda Survivor Yasin’in partisine Sercan Yıldırım, Evrim Keklik, Elif Gören, Gizem Birdan, Fatma Günaydın, Yunus Emre Özden ve Makbule Karabudak katıldığını gösterdi. Berkan Karabulut, Nisa Bölükbaşı, Cemal Can Cansever ve Aycan Yanaç gibi isimlerin partide olmaması hayranlarını üzdü.