Kategoriler
Kültür Sanat

Masumlar Apartmanı saat kaçta başlayacak? Masumlar Apartmanı hangi kanalda? Oyuncu kadrosu kimlerden oluşuyor?

Yeni sezonda izleyici karşısına çıkacak olan Masumlar Apartmanı fragmanı ile ses getirdi. TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan dizinin ne zaman başlayacağı vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Masumlar Apartmanı bu akşam saat 20:00’da izleyici karşısına çıkacak. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi romanından uyarlanan dizinin gerçek hayattan esinlenerek yazıldığı ortaya çıktı.

Kadrolar neler?

Dizinin kadrosunda Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu, Ezgi Mola, Merve Dizdar, Alper Saldıran, Metin Coşkun, Esra Ruşan, Atilla Şendil, Emir Özden, Uğur Uzunel ve Gizem Katmer yer alıyor.

Masumlar apartmanı konusu ne?

Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci’nin hayatı (Farah Zeynep Abdullah), yaptığı bir kazayla değişecektir. İnci’nin karışacağı kazada onu Han (Birkan Sokullu) ve büyük sırlarla dolu ailesi beklemektedir. Han’ın yaşamı takıntılarla dolu olan ablaları Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben’in (Merve Dizdar) en büyük korkusu ise kardeşlerini kaybetmektir. “Aşk”, İnci ve Han’ın her şeye rağmen birbirlerinden kopmasına engel olacak mıdır?