Kategoriler
Magazin

Acun Ilıcalı’nın zor anları!

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, dün akşam kendi kanalı TV8’de öğrenciler için dizüstü bilgisayar desteği için kampanya başlattı. Yayına ‘bağışçı’ diye bağlanan bir kadın ise gecenin olayı oldu.

BAĞIŞ YAPACAĞIM DİYE BAĞLANIP YARDIM İSTEDİ

Acun Ilıcalı’nın ‘Haydi Şimdi’ sloganı ile düzenlediği bağış gecesinde 100 bin lira üzerinde bağış yapanlar canlı yayına alındı. “Bağış yapacağım” diye canlı yayına bağlanan Ezgi Şenses, Ilıcalı’ya canlı yayında zor anlar yaşattı. Şenses, 2 çocuğu olduğunu ve onların da tabletinin olmadığını söyledi. Kendisini savunan kadın, “Başka türlü size ulaşamazdım Acun bey. O yüzden bağış yapacağım diyerek aradım. Benim çocuklarıma 2 bilgisayar istiyorum. Başka şansım yoktu” ifadelerini kullandı.

ACUN NE DİYECEĞİNİ BİLEMEDİ

Telefonda kadına ne diyeceğini bilemeyen Ilıcalı ise “Arkadaşlarımız telefon numaranı alsın bizzat senin bilgisayarını ben yollayacağım dedi. Acun Ilıcalı kadın telefonu kapattıktan sonra ise “Bizim insanımız zoru başarır. Üç aşamalı aramadan geçip bize ulaşmış, helal olsun” şeklinde konuştu.

7.5 MİLYON BAĞIŞ TOPLANDI

Öte yandan ünlü televizyoncunun düzenlediği gecede SMS ile bağış yapmak isteyenler ise EĞİTİM yazıp 2686’e mesaj atarak 10 TL bağışta bulundu. Gecenin sonunda Ilıcalı, 7.5 milyon lira bağış toplandığını açıkladı. Bu rakama SMS’ten gelen bağışlar dahil edilmedi.

 

 

 

 

Kategoriler
Magazin

Acun Ilıcalı’dan alkışlanacak yardım!

Acun Ilıcalı, yapmayı planladığı yeni bir sosyal yardım kampanyasıyla gündem oldu. Ünlü televizyoncunun uzaktan eğitim sürecinde bilgisayarları olmadığı gerekçesiyle eğitimden geri kalacak öğrenciler için kolları sıvadı. Ilıcalı, kendine ait sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda yeni yardım kampanyasını şu ifadelerle duyurdu;

“Dizüstü bilgisayarı olmadığı için uzaktan eğitimde büyük zorluk çeken kardeşlerimiz var. Bu durum hepimizi çok üzüyor. Kardeşlerimizin eğitimden mahrum kalmamaları için Pazar akşamı TV8’de büyük bir kampanya düzenliyoruz. Hep beraber onları desteklemek için elimizden geleni yapalım.”

Ünlü televizyoncu zaman zaman yaptığı sosyal yardımlarla adından söz ettiriyor. Daha önce Elazığ’daki depremde evi hasar gören vatandaşlar için bir yardım kampanyası düzenlemiş, 51 milyon TL para toplamıştı. Ilıcalı’nın aynı şekilde Razaman aylarında durumu olmayan vatandaşlara Ramazan Kolisi gönderdiği biliniyor.

 

Kategoriler
Kültür Sanat

Kırmızı Oda zirveye yerleşti! Kırmızı Oda’nın konusu ne? Hangi günler yayınlanıyor?

Kırmızı Oda oyuncu kadrosu dikkatleri üzerine topluyor. Bu hafta 2. bölümü ile ekranlara gelen Kırmızı Oda dizisinde, gerçek yaşam öykülerine dayanan hikayeler anlatılıyor. Özellikle Meliha karakterinin hikayesi dizide merak uyandırdı. Meliha karakterine Evrim Alasya hayat verirken, başarılı oyuncu Binnur Kaya ruh doktorunu canlandırıyor. Peki, Kırmızı Oda oyuncuları kimler? İşte, Kırmızı Oda dizisi oyuncu kadrosu ve konusu.

Kırmızı Oda dizisi konusu ve oyuncu kadrosunun isimleri yoğun ilgi görüyor. Her hafta Cuma akşamları yeni bölümleri izleyici ile buluşan dizi Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek yaşam öykülerine dayanan hikayelerinden senaryolaştırıldı. Kırmızı Oda dizisinde Meliha karakterine Evrim Alasya, Güler karakterine Su Burcu Yazgı Coşkun hayat veriyor.

HANGİ OYUNCULAR YER ALIYOR?

Kırmızı Oda oyuncuları ve konusu ile merak edilen yapımlar arasında bulunuyor. Kırmızı Oda’nın oyuncu kadrosunda Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral, Halit Özgür Sarı, Gülçin Kültür Şahin, Sezin Bozacı, Baran Can Eraslan bulunuyor. Dizi, hayatta yaşanan gerçek hikayelerden esinleniyor.

Dizinin başrollerinde Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral, Halit Özgür Sarı, Gülçin Kültür Şahin, Sezin Bozacı, Baran Can Eraslan yer alıyor.

Dizide birçok ünlü isim konuk oyuncu olarak yer alacak. Evrim Alasya, Salih Bademci ve Hande Doğandemir, Melisa Sözen konuk olan isimler arasında bulunuyorlar.

Dizi, hayatta yaşanan gerçek hikayelerden esinleniyor. Dizide, psikiyatri kliniğinde doktorların ve onlara başvuran hastaların hayatları hikayeleştirildi. Kırmızı Oda’da her hayat hikayesinin altında yatan acılar, sevinçler, mutluluk ve hüzünler izleyicinin de ruhunun kapalı kapılarını aralayacak. Hastalar o güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları dile getirirken; izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler bulacak!

DİZİ HANGİ KİTAPTAN UYARLAMA?

Cem Karcı yönetmenliğinde çekimlerine başlayan Kırmızı Oda, Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek yaşam öykülerine dayanan hikayelerinden, Banu Kiremitçi Bozkurt tarafından senaryolaştırıldı. Hikayelerin sahibi Gülseren Budayıcıoğlu dizinin ikinci bölümü yayınlandıktan sonra bir açıklama yapmış; “Hem yaşıyor, hem yazıyor hem de seyrederken gözyaşlarımı tutamıyorum” açıklamasında bulunmuştu.